SZKOLENIA

ART GARNIE’’ - Sztuka dekorowania drinków

Dekorowanie drinków jest istotnym elementem sztuki barmańskiej. To oczy konsumenta oceniają w pierwszej kolejności podany drink, jego walory zewnętrzne mogą zachęcać kolejnych klientów do zakupu. Za pomocą oczu odbieramy 83% wszystkich płynących do nas z zewnątrz bodźców - stąd wykorzystanie wzrokowej drogi wpływania na ludzi wydaje się najbardziej skuteczne. Gość w pełni usatysfakcjonowany chętniej wróci do lokalu , w którym nie tylko wyśmienite koktajle, ale i wyjątkowo podane drinki są jego wizytówką.Koszt: 200zł

Czas trwania warsztatów: 6-7 godzin
PROGRAM ART. GARNIE:


- Definicja dekoracji , zastosowanie
- Odpowiedni dobór owoców do dekoracji
- Poprawne wykorzystywanie owoców i warzyw
- Techniki mocowania dekoracji
- Niestandardowe formy dekoracji
- Dobór sprzętu i dodatków do dekoracjiCzy Wasza wzniosła dekoracja kończy się na kawału pitahaji czy karamboli założonych na rancie? Dowiecie się jak z łatwo dostępnych i tanich produktów zrobić wyjątkowe w formie i kształcie dekoracje. Na naszych warsztatach koncentrujemy się przede wszystkim na przekazaniu praktycznych umiejętności wykonywania garnie. Szkolenie prowadzi Wojtek Urbański - jeden z najbardziej utytułowanych barmanów w Polsce i na świecie. Zapraszamy do zakładki Prowadzący do zapoznania się z sylwetką Wojtka.

Oferta skierowana jest do ambitnych adeptów sztuki barmańskiej chcących podnieść swoje kwalifikacje. Zapraszamy również do współpracy lokale gastronomiczne , które chcą podnieść prestiż oraz sprzedaż napojów mieszanych.