DORADZTWO

DORADZTWO GASTRONOMICZNE

Organizujemy warsztaty dla barmanów i baristów w klubach, hotelach i restauracjach. Każdy uczestnik takiego szkolenia wzbogaci swoją wiedzę teoretyczną ale przede wszystkim pozna filozofię pracy za barem i nabędzie umiejętności praktycznych niezbędnych w pracy barmana. Dodatkowo przekazujemy cenne wskazówki savoir-vivre, jak nawiązywać kontakt z klientem oraz jak sugerować dany produkt.

Doradzamy również nowo otwierającym się lokalom co do:

1 Organizacji pracy
2 Asortymentu baru
3 Karty menu dostosowanej do rodzaju lokaluTWORZENIE KART MENU

W kwestii składu i projektów graficznych współpracujemy ze studiem FOTO/GRAFIKA posiadającym duże doświadczenie w tworzeniu kart menu i projektowaniu dla gastronomii oraz fotografii kulinarnej. Isnieje też zatem możliwość wykonania sesji zdjęciowej na potrzeby menu lub promocji baru.Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu kompleksową obsługę i wykonanie menu od A do Z.SZKOLENIA GASTRONOMICZNE DLA PERSONELU

Oferujemy szkolenia gastronomiczne dla personelu branży HoReCa. Dzięki mobilności przeprowadzamy kursy na terenie całej Polski. Większa liczba osób daje nam możliwość negocjowania ceny.

Jesteś właścicielem lub menadżerem lokalu gastronomicznego? Chciałbyś podnieść umiejętności oraz wiedzę swoich pracowników?