SZKOLENIA

ART GARNIE’’ - Sztuka dekorowania drinków

Dekorowanie drinków jest istotnym elementem sztuki barmańskiej. To oczy konsumenta oceniają w pierwszej kolejności podany drink, jego walory zewnętrzne mogą zachęcać kolejnych klientów do zakupu. Za pomocą oczu odbieramy 83% wszystkich płynących do nas z zewnątrz bodźców - stąd wykorzystanie wzrokowej drogi wpływania na ludzi wydaje się najbardziej skuteczne. Gość w pełni usatysfakcjonowany chętniej wróci do lokalu , w którym nie tylko wyśmienite koktajle, ale i wyjątkowo podane drinki są jego wizytówką.



Koszt: 400zł

Czas trwania warsztatów: 6-7 godzin




PROGRAM ART. GARNIE:


- Definicja dekoracji , zastosowanie
- Odpowiedni dobór owoców do dekoracji
- Poprawne wykorzystywanie owoców i warzyw
- Techniki mocowania dekoracji
- Niestandardowe formy dekoracji
- Dobór sprzętu i dodatków do dekoracji



Czy Wasza wzniosła dekoracja kończy się na kawału pitahaji czy karamboli założonych na rancie? Dowiecie się jak z łatwo dostępnych i tanich produktów zrobić wyjątkowe w formie i kształcie dekoracje. Na naszych warsztatach koncentrujemy się przede wszystkim na przekazaniu praktycznych umiejętności wykonywania garnie. 

Oferta skierowana jest do ambitnych adeptów sztuki barmańskiej chcących podnieść swoje kwalifikacje. Zapraszamy również do współpracy lokale gastronomiczne , które chcą podnieść prestiż oraz sprzedaż napojów mieszanych.