WESELA

OBSŁUGA BARMAŃSKA

Stoły zastawione czystą wódką na weselach to już przeżytek. Dzisiaj każda Młoda Para stara się zapewnić swoim gościom maksimum komfortu, moc wrażeń i dobrej zabawy. Zaskocz wszystkich i zamów na swoje wesele Wedding Bar, który jest dzisiaj jedną z najbardziej pożądanych atrakcji wesela. 

Zapewniamy efektowną obsługę barmańską, wyśmienite koktajle serwowane zarówno w stylu klasycznym jak i w widowiskowym stylu working flair.
Dzięki mobilnym barom wraz z całym zapleczem barmańskim, weselny bar sprosta waszym najśmielszym oczekiwaniom. 

Profesjonalni barmani dobiorą odpowiedni drink nawet dla najbardziej wymagającego gościa. Szeroka gama alkoholi świata, syropów, musów owocowych wzbudzi przedsmak dobrej i niezapomnianej zabawy. Pracujemy tylko na dobrej jakości produktach , czego wynikiem są wyśmienite koktajle. Dużą uwagę przykładamy również do wyglądu, dlatego używamy profesjonalnego szła gastronomicznego oraz sporej ilości owoców do dekoracji. Pamiętamy również o najmłodszych dla których oferujemy bogate w smaki wariacje bezalkoholowe. Serwowane przez naszych barmanów koktajle cieszą się dużym zainteresowaniem na każdym przyjęciu weselnym!

BAR KAWOWY

Bar kawowy to idealny pomysł, aby wzbogacić swoje wesele doskonałym smakiem kawy serwowanej przez naszych doświadczonych baristów. Pracujemy na najlepszych gatunkowo ziarnach kawy, co sprawia że każdy łyk dostarcza niezapomnianych wrażeń. Nasi bariści zachwycą was nie tylko smakiem i aromatem kawy, lecz także sposobem jej podania. Każda filiżanka serwowana w stylu LATTE ART., wprowadzi w zachwyt wszystkich gości oraz sprawi, że przyjemność picia kawy połączy się ze świetną zabawą. LATTE ART to nowoczesna sztuka dekorowania i upiększania espresso za pomocą spienionego mleka, posypek i czekolady. Idealny napar oraz perfekcyjnie spienione mleko pozwolą nam na wykonanie zaskakujących wzorów , takich jak np.: rozeta czy serce. Dzięki mobilności barów nasza oferta może być dostępna praktycznie wszędzie. Zadbamy aby każdy gość przez nas obsługiwany, znalazł coś dla siebie! Serwowane przez naszych barmanów koktajle cieszą się dużym zainteresowaniem na każdym przyjęciu weselnym!